🎓 ყურადღება! სსიპ “ილია წინამძღვრიშვილის სახელობის კოლეჯში“ დაიწყო 2025 წლის საგაზაფხულო მიღების წინასწარი რეგისტრაცია - 100% სახელმწიფო დაფინანსებით!
🔔 ᲬᲘᲜᲐᲡᲬᲐᲠᲘ ᲠᲔᲒᲘᲡᲢᲠᲐᲪᲘᲐ : http ...
საგანმანათლებლო ექსკურსია კონიაკის ქარხანაში
ილია წინამძღვრიშვილის სახელობის კოლეჯის “სასმელების წარმოების“ პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამის სტუდენტები სარაჯიშვილის კონიაკის ქარხანას ეწვივნენ.
ვიზიტის ფარგლებში სტუდენტებმა:
დაათვალიერეს კონიაკის წარმოების მატერიალურ-ტექნიკური ...
ილია წინამძღვრიშვილის სახელობის კოლეჯის დუალური პროგრამის სტუდენტებმა ვეტერინარიის მიმართულებით საკვალიფიკაციო გამოცდა წარმატებით დაასრულეს!
სსიპ “ილია წინამძღვრიშვილის სახელობის კოლეჯის“ ვეტერინარიის პროფესიული პროგრამის სტუდენტებმა წარმატებით ჩააბარეს საბოლოო საკვალიფიკაციო გამოცდის პრაქტიკული კომპონენტი კლინიკა “ბროლიაში“.
სტუდენტებმა მაღალ დონეზე წარმოაჩინეს თავიანთი პროფესიული ...
ილია წინამძღვრიშვილის სახელობის კოლეჯის დუალური პროგრამის სტუდენტებმა კულინარიის მიმართულებით საკვალიფიკაციო გამოცდები წარმატებით დაასრულეს!
სსიპ ილია წინამძღვრიშვილის სახელობის კოლეჯის დუალური პროგრამის სტუდენტებმა საკვალიფიკაციო გამოცდა ჩააბარეს!
საკვალიფიკაციო გამოცდის თეორიული ნაწილი ჩატარდა კოლეჯში, ხოლო პრაქტიკული გამოცდა კოლეჯის პარტნიორ საწარმოში – რესტორანი იხილეთ ვრცლად
სსიპ ილია წინამძღვრიშვილის სახელობის კოლეჯსა და მსჯავრდებულთა პროფესიული მომზადების ცენტრს შორის სტრატეგიული თანამშრომლობა
სსიპ “ილია წინამძღვრიშვილის სახელობის კოლეჯმა“ მსჯავრდებულთა პროფესიული მომზადებისა და გადამზადების ცენტრთან სტრატეგიული მნიშვნელობის მემორანდუმი გააფორმა, რომლის მიზანია საზოგადოებრივი რეაბილიტაციისა და პროფესიული განათლების სისტემური ხელშეწყობა